Časté dotazy

1, Kolik se platí za prezentaci ?

Prezentace objektu je zdarma. Neplatí se žádné poplatky ani žádné provize.

2, Můžete vytvořit prezentaci za mě ?

Ano je to možné, pošlete nám fotky a popis objektu nebo odkaz na webovou stránku a my to uděláme za Vás.

3, Přidal jsem naše ubytovací zařízení, ale není zveřejněno na portálu.

Objekt není vidět, protože po doplnění údajů objektu jste nezvolili prezentaci za 0,-Kč. Je to nezbytný krok aby objekt byl aktivován.

4, Kromě prezentace jsme si vybrali i službu "Akční nabídky", ale náš objekt se v akčních nabídkách nenachází.

Pokud jste si vybrali tuto službu a byla aktivována moderátorem, stačí se přihlásit a vybrat si ty nabídky ve kterých chete aby se Vaše zařízení se objevilo. A to tak že vedle názvu objektu v kolonce Editace kliknete na "upravit" a tam se zobrazí i záložka s názvů "Akční nabídky" na kterou stačí kliknout. Po kliknutí si můžete vybrat kde si chcete umístit Vaši reklamu a doplnit text.

5, Jak mohu vytvořit prezentaci ?

Pokud chcete přidat vaše ubytovací zařízení na naše stránky musíte se zaregistrovat. Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán aktivační odkaz. Po kliknutí na aktivační odkaz Váš účet bude aktivován a můžete se přihlásit a přidat vaše ubytovací zařízení. Aby objekt byl aktivní je nutné po vyplnění údajů (záložek) vybrat prezentaci za 0,-Kč. Je to velmi důležité, bez toho nebude váš objekt zobrazen.

6, Nabízíte i zvýhodněné pozice pro prezentaci ubytování ?

U nás se můžete reklamovat na několik způsobů:
a) První pozice ve výsledcích vyhledávání
b) Doporučené nabídky - na úvodní stránce + podstánke
c) Akční nabídky (npr.Letné prázdniny, na Nový rok, Velikonoce, Last minute atd.)

7, Můžete mi říct více informací ohledně dodatečné reklamy "Akční nabídky" ?

Je to služba, která vám umožní dodatečnou reklamu při takových příležitostech jako (npr.Letné prázdniny, na Nový rok, Velikonoce, Last minute atd.). Nabídky jsou umístěny v záložce Akční nabídky, a dodatečně v podobě banerů na hlavní stránce. Můžete si vybrat ty nabídky ve kterých chete aby se Vaše zařízení objevilo. Do každé nabídky můžete napsat dodatečné informace. Ve vaší prezentaci se vytvoří další záložka s vybranými nabídkami a textem.

8, Můžete mi říct více informací ohledně dodatečné reklamy "První pozice ve výsledcích vyhledávání" ?

Váš objekt se zobrazí nad výsledky vyhledávání v dané lokalitě, v níž je objekt zapsán.

9, Můžete mi říct více informací ohledně dodatečné reklamy "Doporučené nabídky - na úvodní stránce + podstánke" ?

To je velký reklamní box na hlavní stránce plus na podstránce ve výsledcích vyhledávání ve kterém se zobrazuje maximálně deset objektů. V případě že jich tam bude víc než deset, budou zobrazovány náhodně. Po kliknutí na vaši nabídku užávatel bude přesměrován na stránku s prezentací vašeho objektu.

10, Zaregistroval jsem se, přidal naše zařízení a vybral jsem si prezentaci. Za jak dlouho se objeví na stránkách ?

Pokud si vyberete službu která je zdarma bude aktivována po akceptaci moderátora. Pokud si vyberete i platné služby tak budou oktivované po zaplacení částky na náš účet.

11, Dostanu fakturu ?

V současné době nejsme plátcem DPH, a proto nevystavujeme faktúry. Můžeme vám poslat potvrzení e-mailem. Při dodávání objektu stačí zaznačit pole ANO - chci potvrzení.