Zahraničí

Tip na dovolenou – Seychely

Seychely vám nabízí snad jen s malou nadsázkou skutečný ráj na zemi. Jde o nádherný kout světa, který se pyšní nádherným prostředím. Všude kolem vás se budou rozprostírat dlouhé písčité pláže a tropická flóra. Můžete si tu užívat sladkého lenošení, ale jsou tu také četné možnosti pro aktivní způsob odpočinku. Ze sportů si jmenujme např. plachtění, windsurfing, šlapadla, výlety lodí, jízda na horských kolech atd.

A které konkrétní destinace navštívit? Přibližme si alespoň některé:

La Digue: Jde o čtvrtý největší ostrov Seychel. Je považován za nejkrásnější ostrov Seychel. Nádherné jsou tu především pláže. Nejkrásnější z nich je Anse Source d´Argent, která se nachází na jihozápadě ostrova. Své si tu také najdou rybáři. Nejvyšším vrcholem je Eagle´s Mest Mountain. Velmi zajímavý tu je podvodní svět.

Praslin, Seychely a pláž

Praslin 

I zde najdete jedny z nejhezčích pláží světa. Těmi nejkrásnějšími jsou Anse Lazio a Anse Gerogette. Jsou tu také vzácné palmy Coco. Ty se soustředí především v údolí Vallé de Mai, které je chráněné Unescem.

Mahé Seychely hlavní ostrov

Mahé

Jde o hlavní ostrov, který najdete ve vnitřní skupině ostrovů. Představuje kulturní a ekonomický střed Seychel. Tyčí se zde zajímavé skály a krásné pláže, např. Anse la Mouche, Turtle Bay, Anse Boilea, Grand Anse…

Seychely krásná písečná pláž

Dovolenou si však můžete užít i na dalších vnitřních i vnějších ostrovech. Dopřejte si luxusní dovolenou, na které vám nebude nic chybět. Takovou dovolenou zažijete na Seychely.

5/5 - (1 vote)

pravetady.cz

Jsme milovníci cestování, dobrodruzi a studny informací, které rádi předáváme dále a na tento popud vznikl magazín pravetady.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..